zaprasza przyszłych dobrych inżynierów

AKTUALNOŚCI

Przeczytaj najnowsze informacje

ZAJĘCIA

Dowiedz się, jak wyglądają zajęcia

DLA UCZESTNIKÓW

Zobacz zdjęcia oraz niektóre materiały z zajęć

CIEKAWOSTKI

Usiądź wygodnie i zobacz, w czym jest przyszłość

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Formularz zapisów na ferie 2019 – serdecznie zapraszamy!

Jeśli to tylko możliwe - prosimy o podanie danych drugiego rodzica na wypadek potrzeby pilnego kontaktu. Jeżeli nie ma takiej możliwości - prosimy wybrać "Nie". Jeśli osoba zgłaszająca nie jest rodzicem (opiekunem) prosimy o informację w polu "dodatkowe informacje".
Jeśli przed zerówką - proszę podać -1, dla zerówki 0, dla szkoły podstawowej: 1-8, dla 3 gim: 9, dla liceum: 10-12
Tu prosimy wpisać wszystko, co Państwa zdaniem powinniśmy wiedzieć o Uczestniku naszych zajęć. Jeśli jest w czymś wyjątkowo dobry, albo ma z czymś trudności, na coś powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, wymaga specjalnego traktowania itp.
Prosimy o wpisanie jednej osoby (imie i nazwisko rodzica lub dziecka).
Tu można wpisać wszystkie osoby, które się poleciło.
Tu można wpisać wszelkie informacje, które nie pasowały do innych pól. Np. zgłaszam się na pierwszy turnus, ale drugi też mi odpowiada...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zgłoszenia dziecka na półkolonie letnie poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma PETERSEN - Błażej Sawionek, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 97, 05-402 Otwock.