zaprasza przyszłych dobrych inżynierów

AKTUALNOŚCI

Przeczytaj najnowsze informacje

ZAJĘCIA

Dowiedz się, jak wyglądają zajęcia

DLA UCZESTNIKÓW

Zobacz zdjęcia oraz niektóre materiały z zajęć

CIEKAWOSTKI

Usiądź wygodnie i zobacz, w czym jest przyszłość

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Robotyka nad morzem

Z radością informujemy, że przyjęliśmy zaproszenie (wyzwanie) od Klubu MATROBOCIK z Żar do przeżycia wspólnej rywalizacji, budowania i programowania Robotów, do zabawy, wymiany doświadczeń, wspólnych wyzwań i współpracy.

Rywalizacja będzie w kategorii Mindstorms, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy lubią budować lub programować na tym poziomie, a zwłaszcza tych, którzy przeszli przez zajęcia na Tajemniczej Wyspie. Takiej przygody jeszcze u nas nie było!

Podstawowe informacje

Miejsce: Jarosławiec (Ośrodek Marysieńka)
Czas: 26 – 30 sierpnia 2019 (5 dni)
Dojazd: pojedziemy pociągiem (traktujemy to jako dodatkową przygodę). Jeśli rozkład jazdy pozostanie zbliżony do obecnego (na dzień 9 VI jest zapowiedziana zmiana), to wyjedziemy z Warszawy Wschodniej w poniedziałek 26 VIII pociągiem InterCity o 6:32 i wrócimy w to samo miejsce również pociągiem InterCity w piątek 30 VIII o 22:40.
W programie: gra paintball, ognisko, kąpiele w basenie i morzu, no i oczywiście zabawy z robotami Mindstorms.
Koszt: 980 zł (950 zł dla tych, którzy wypełnią formularz).

Zasady uczestnictwa

Każda grupa przyjeżdża na miejsce ze swoim wychowawcą – trenerem (1 osoba na 10 dzieci). Drużyna składa się 2-3 osób. Każda drużyna przywozi ze sobą zestaw LEGO EV3. Każdego dnia dzieci budują i programują roboty, które mają określone misje i zadania.

Grupa otwocka pojedzie ze mną (Błażej Sawionek). Zestawy LEGO EV3 zapewniam.

Organizator

Firma NAT Edyta Piskorowska,
ul. Wieniawskiego 26/12,
68-200 Żary
Tel.: 608 318 744

Zapisy

Grupa Tajemniczej Wyspy zapisuje się na Tajemniczej Wyspie i tutaj wpłaca zaliczkę (200 zł). Najlepiej zapisać się przez formularz, zapewnia to zniżkę 30 zł, ale można z niej zrezygnowac i zapisać sie w inny sposób (mailowo, telefonicznie, SMSowo itd.). Po skompletowaniu grupy Państwa dane przekażemy Organizatorowi i wszelkie formalności będziecie Państwo załatwiać bezpośrednio z firmą NAT.