zaprasza przyszłych dobrych inżynierów

AKTUALNOŚCI

Przeczytaj najnowsze informacje

ZAJĘCIA

Dowiedz się, jak wyglądają zajęcia

DLA UCZESTNIKÓW

Zobacz zdjęcia oraz niektóre materiały z zajęć

CIEKAWOSTKI

Usiądź wygodnie i zobacz, w czym jest przyszłość

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapisy – formularz semestr

UWAGA! Ta strona jeszcze nie działa, to jest dopiero wersja testowa!!!

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia. Podanie przez Państwa wszystkich danych od razu w tym formularzu bardzo ułatwia nam pracę, dlatego osobom, które to zrobią przyznajemy zniżkę 30 zł.

Zniżka ta przysługuje również kontynuującym zajęcia z ubiegłych semestrów, ale pod warunkiem podania do której grupy uczęszczało dziecko (co najmniej lokalizacja i rok, a jeśli to możliwe, to również dzień tygodnia, godzina i rodzaj zajęć).

Oczywiście można zrezygnować ze zniżki i podać tylko dane niezbędne do zapisu lub w ogóle nie wypełniać formularza, tylko zgłosić się innym kanałem (e-mail: zapisy@tawyspa.pl, telefon: 603 129 907, Facebook, itp.)

 

Serdecznie zachęcamy do podania od razu wszystich danych. Jest to dla nas duże ułatwienie, dlatego osobom, które to zrobią przyznajemy zniżkę 30 zł.
Z tej zniżki można zrezygnować i podać tylko niezbędne dane.
Osoby kontynuując zajęcia również otrzymują zniżkę.
Pole nieobowiązkowe, ale wymagane do zniżki
Bardzo prosimy o podanie danych drugiego rodzica na wypadek potrzeby pilnego kontaktu.
Jeżeli nie ma takiej możliwości - należy wybrać "Nie".
W przypadku, gdy osoba zgłaszająca nie jest rodzicem (opiekunem prawnym) bardzo prosimy o podanie tutaj danych jednego z rodziców, oraz o odpowiedni komentarz w polu "dodatkowe informacje".
Tu prosimy wpisać wszystko, co Państwa zdaniem powinniśmy wiedzieć o Uczestniku naszych zajęć. Jeśli jest w czymś wyjątkowo dobry, albo ma z czymś trudności, na coś powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, wymaga specjalnego traktowania itp.
Można wpisać jedną osobę (imie i nazwisko rodzica lub dziecka).
Tu można wpisać wszystkie osoby, które się poleciło.
Tu można wpisać wszelkie informacje, które nie pasowały do innych pól,
np. zgłaszam dziecko znajomych.
Wybierając "Tak" wyrażają Państwo zgodę na fotografowanie i filmowanie zgłoszonego dziecka. Materiały te będą na bieżąco udostępniane w Internecie, ale tylko osobom związanym z naszymi zajęciami (będą dostępne po podaniu hasła). Materiały nie pokazujące twarzy będzimy mogli wykorzystać do celów narketingowych.
Pole wymagane do uzyskania zniżki. Można wybrać Tak lub Nie (wybór Nie nie powoduje utraty zniżki).
Wybierając "Tak" wyrażają Państwo zgodę na publiczne udostępnianie wybanych materiałów (na naszym profilu FB lub stronie internetowej).
Pole wymagane do uzyskania zniżki. Można wybrać Tak lub Nie (wybór Nie nie powoduje utraty zniżki).
Wybierając "Tak" wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie przekazanych danych kontaktowych do celów marketingowych, ale wyłącznie przez nas. Dane te nie zostaną udostępnione innym podmiotom.
Pole wymagane do uzyskania zniżki. Można wybrać Tak lub Nie (wybór Nie nie powoduje utraty zniżki).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zgłoszenia dziecka na półkolonie poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Zostałem poinformowany, że istnieją inne możliwości zgłoszenia, oraz że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma PETERSEN - Błażej Sawionek, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 97, 05-402 Otwock.

Pozdrawiamy

ekipa