zaprasza przyszłych dobrych inżynierów

AKTUALNOŚCI

Przeczytaj najnowsze informacje

ZAJĘCIA

Dowiedz się, jak wyglądają zajęcia

DLA UCZESTNIKÓW

Zobacz zdjęcia oraz niektóre materiały z zajęć

CIEKAWOSTKI

Usiądź wygodnie i zobacz, w czym jest przyszłość

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zapisy – formularz semestr

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia!

Podanie przez Państwa wszystkich danych od razu w tym formularzu bardzo ułatwia nam pracę, dlatego osobom, które to zrobią przyznajemy zniżkę 30 zł (wtedy seria 12 spotkań kosztuje 660 zł zamiast 690 zł). W przypadku grup, w których są inne zasady płatności, zniżka może też być rozliczana inaczej – w razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Oczywiście można zrezygnować ze zniżki i podać tylko dane niezbędne do zapisu lub w ogóle nie wypełniać formularza, tylko zgłosić się innym kanałem (e-mail: zapisy@tawyspa.pl, telefon: 603 129 907, Facebook, itp.)

Osoby, które kontynuują zajęcia nie muszą podawać wszystkich danych (oczywiście jeśli nie uległy one zmianie) i nie tracą zniżki. Te osoby prosimy o wybór opcji “Kontynuacja” i podanie tylko danych niezbędnych do ich identyfikacji. Pozostałe dane przepiszemy z ubiegłego semestru.

Osoby, które zgłaszają kolejne dziecko z rodziny, dla którego wszystkie dane rodziców są takie same jak dla dziecka zgłoszonego chwilę wcześniej – również nie muszą po raz kolejny wpisywać tych samych informacji – wybierają opcję “Zgłaszam kolejne dziecko z tej samej rodziny”.

Jeśli życzą sobie Państwo by dzieci, które nie mają ukończonego 13 roku życia, samodzielnie wychodziły z naszych zajęć, to uprzejmie prosimy o przekazanie nam pisemnego oświadczenia w tej sprawie. Dzieci, które nie mają takich oświadczeń zostaną przez nas odprowadzone do świetlicy – w przypadku zajęć organizowanych w szkole, w pozostałych przypadkach – muszą zostać odebrane przez Państwa osobiście.

UWAGA! Zniżka nie zależy od wyrażenia jakiejkolwiek zgody (z wyjątkiem RODO) - wyłącznie od wypełnienia wszystkich pól zaznaczonych jako obowiązkowe.
Tu prosimy podać uwagi dotyczące lokalizacji, rodzaju zajęć lub terminu, np. wybieram lokalizację 1, ale lokalizacja 2 również mi odpowiada, interesuje mnie lokalizacja, której nie ma na liście, wybieram grupę Mindstorms, ale bardziej mi odpowiada programowanie, ineresuje mnie wybrana lokalizacja, ale dstępne są dla mnie tylko następujące terminy...
Jeżeli dziecko nie uczęszcza do szkoły (np. jest w edukacji domowej), to prosimy podać, na poziomie której klasy jest jego edukacja z przedmiotów ścisłych.
Jeśli klasa ma swoje oznaczenie (a, b, c...), to prosimy je tu wpisać, ale już bez numeru klasy, czyli samo "c", a nie "3c".
Tu prosimy wpisać wszystko, co Państwa zdaniem powinniśmy wiedzieć o Uczestniku naszych zajęć. Jeśli jest w czymś wyjątkowo dobry, albo ma z czymś trudności, na coś powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, wymaga specjalnego traktowania itp.
Dane osoby zgłaszającej będziemy wykorzystywali do bieżących kontaktów w sprawie zajęć, ale bardzo prosimy o podanie danych drugiego rodzica na wypadek potrzeby pilnego kontaktu.
Jeżeli nie ma takiej możliwości - należy wybrać "Nie".
W przypadku, gdy osoba zgłaszająca nie jest rodzicem (opiekunem prawnym) bardzo prosimy o podanie tutaj danych jednego z rodziców, oraz o odpowiedni komentarz w polu "dodatkowe informacje".
Tu można wpisać wszelkie informacje, które nie pasowały do innych pól, np.: zgłaszam dziecko znajomych, zostałem polecony przez..., polecam...
UWAGA! Tutaj nie wpisujemy informacji o dogodnych terminach zajęć ani o dziecku - do tego celu są przeznaczone odpowiednie pola.
Wybierając "Tak" wyrażają Państwo zgodę na fotografowanie i filmowanie zgłoszonego dziecka. Materiały te będą na bieżąco udostępniane w Internecie, ale tylko osobom związanym z naszymi zajęciami (nie będą dostępne publicznie). Materiały nie pokazujące twarzy będzimy mogli wykorzystać do celów marketingowych.
Wybór Nie nie powoduje utraty zniżki.
Wybierając "Tak" wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie przekazanych danych kontaktowych osoby zgłaszającej do celów marketingowych, ale wyłącznie przez nas. Dane te nie zostaną udostępnione innym podmiotom.
Wybór Nie nie powoduje utraty zniżki.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zgłoszenia dziecka na półkolonie poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Zostałem poinformowany, że istnieją inne możliwości zgłoszenia, oraz że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma PETERSEN - Błażej Sawionek, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 97, 05-402 Otwock.