zaprasza przyszłych dobrych inżynierów

AKTUALNOŚCI

Przeczytaj najnowsze informacje

ZAJĘCIA

Dowiedz się, jak wyglądają zajęcia

DLA UCZESTNIKÓW

Zobacz zdjęcia oraz niektóre materiały z zajęć

CIEKAWOSTKI

Usiądź wygodnie i zobacz, w czym jest przyszłość

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Zima 2020 na Tajemniczej Wyspie Inżyniera

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapisów na ferie 2020!

Podanie danych przez ten formularz zdecydowanie ułatwia nam pracę, dlatego osobom, które od razu przy pierwszym zgłoszeniu wypełnią wszystkie pola, przyznajemy zniżkę. Oczywiście można z niej zrezygnować i wypełnić tylko pola obowiązkowe (oznaczone gwiazdką), albo zapisać się mailowo, telefonicznie, a nawet osobiście. Wypełnienie formularza nie jest obowiązkowe.

W przypadku zgłoszenia na wyjazd – Państwa dane ostaną przekazane organizatorowi, ale z zastrzeżeniem ich wykorzystania tylko w zakresie niezbędnym do wykonania usługi.

Pole nieobowiązkowe, ale wymagane do zniżki
Pole nieobowiązkowe, ale wymagane do zniżki
Bardzo prosimy o podanie danych drugiego rodzica na wypadek potrzeby pilnego kontaktu.
Jeżeli nie ma takiej możliwości - należy wybrać "Nie".
W przypadku, gdy osoba zgłaszająca nie jest rodzicem (opiekunem prawnym) prosimy napisać o tym w polu "dodatkowe informacje".
Jeśli jest identyczne jak osoby zgłaszającej - tego pola można nie wypełniać.
Wpisujemy klasę w której dziecko będzie w trakcie półkolnii (czyli po wakacjach).
Pole nieobowiązkowe, ale wymagane do zniżki
Tu prosimy wpisać wszystko, co Państwa zdaniem powinniśmy wiedzieć o Uczestniku naszych zajęć. Jeśli jest w czymś wyjątkowo dobry, albo ma z czymś trudności, na coś powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, wymaga specjalnego traktowania itp.
Można wpisać jedną osobę (imie i nazwisko rodzica lub dziecka).
Tu można wpisać wszystkie osoby, które się poleciło.
Tu można wpisać wszelkie informacje, które nie pasowały do innych pól,
np. zgłaszam się na pierwszy turnus, ale drugi też mi odpowiada, zgłaszam się na popołudnia, ale nie wykluczam udziału w półkoloniach itp.
Wybierając "Tak" wyrażają Państwo zgodę na fotografowanie i filmowanie zgłoszonego dziecka. Materiały te będą na bieżąco udostępniane w Internecie, ale tylko osobom związanym z naszymi zajęciami (będą dostępne po podaniu hasła). Materiały nie pokazujące twarzy będzimy mogli wykorzystać do celów narketingowych.
Pole wymagane do uzyskania zniżki. Można wybrać Tak lub Nie (wybór Nie nie powoduje utraty zniżki).
Wybierając "Tak" wyrażają Państwo zgodę na publiczne udostępnianie wybanych materiałów (na naszym profilu FB lub stronie internetowej).
Pole wymagane do uzyskania zniżki. Można wybrać Tak lub Nie (wybór Nie nie powoduje utraty zniżki).
Wybierając "Tak" wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie przekazanych danych kontaktowych do celów marketingowych, ale wyłącznie przez nas. Dane te nie zostaną udostępnione innym podmiotom.
Pole wymagane do uzyskania zniżki. Można wybrać Tak lub Nie (wybór Nie nie powoduje utraty zniżki).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zgłoszenia dziecka na półkolonie poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Zostałem poinformowany, że istnieją inne możliwości zgłoszenia, oraz że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma PETERSEN - Błażej Sawionek, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 97, 05-402 Otwock.